Yeni Mazda Tomorrowland Başlıyor

Yeni Mazda / Pazartesi, 24 Temmuz 2017 / Published in Haberler

Sürüş ve müziğin ayrılamazlığını kutlarken, Yeni Mazda Tomorrowland 2017’ye üçüncü defa etkinliğin önemli bir ortağı olarak geri döndü. Mazda 20 Temmuz’da Belçika’nın Boom şehrinde başlayan festivale ardarda iki hafta boyunca Mazda Zone ve Mazda Tomorrow Island Stage‘in de içinde olduğu birçok önemli nokta kazandırıyor.

Alışılmışa meydan okuyan Yeni Mazda, Tomorrowland ile, ne yaptığı ile ilgili tutku ve yeniliği teşvik eden açık görüşlü bir bakış açısı dahil çok şey paylaşıyor. Mazda, aracın sürücünün bedeninin bir uzantısı gibi hissedildiği Jinba Ittai’yi bütün araçlara uygularken Tomorrowland, DJ’lerin müzikleri yoluyla seyirci ile bağlanıp bir bütün olduğu eşsiz bir festival atmosferi sunuyor. Her iki kuruluş da heyecan verici göz alıcı otomobillerden unutulmaz bir ambiyansa kadar renkli ve canlı tecrübeler sunmayı amaçlıyor. Sürüş ve müzik gibi bu doğal bir ortaklık.

Mazda çarkının arkasında müziğine ilham verdiğini söyleyen sanatçı Felix de Laet (sahne adıyla Lost Frequencies) bu sene Mazda’nın elçisi olarak festivale dönüyor. Elektronik dans müziğinin dünyada yükselen yıldızı Belçikalı DJ, kendi sahnesine ev sahipliği yapmanın yanı sıra, ana Tomorrowland sahnesinde en çok izlenen akşam saatlerinde çalıyor. Geçen sene, De Laet aynı zamanda “Mazda Drives: The Sound Of Tomorrow” adlı DJ’lik yarışmasında, Avrupa çapında yetişmekte olan sanatçılar Tomorrowland 2016’daki Mazda sahnesinde canlı altı setten birini çalma şansı için mücadele verirlerken onlara rehberlik etti.

Kazananların bir kısmı bu hafta Mazda’nın misafirleri olarak Mazda’nın Tomorrowland’e yolculuğuna katıldıktan sonra geri dönüyor. DJ’ler ve bir grup Mazda tutkunu Mazda MX-5 RF ve Mazda CX-3’lerini Avrupa’nın çeşitli yerlerinden Belçika’ya sürdüler.

Tomorrowland’in seçkin otomotiv ortağı olan Mazda, geçtiğimiz hafta sonu, ana festival sahnesinin olağanüstü manzarasını sunan Mazda Zone alanında özel konuklarını ağırladı. Bu arada Mazda Sound Of Tomorrow Island, Cuma’dan Pazar’a kadar dolu bir sanatçı serisi sundu.

İlk defa 2005 yılında düzenlenen Tomorrowland, o zamandan beri dünyanın en büyük ve kayda değer festivallerinden biri oldu. Her hafta 180,000 ziyaretçi olmak üzere iki hafta üst üste düzenlenen etkinliğin (20-23 Temmuz ve 27-30 Temmuz) biletleri dakikalar içerinde tükendi. Müzik endüstrisindeki öncü ışıkları çeken Tomorrowland, 2011’den 2015’e kadar beş yıl üst üste Uluslararası Dans Müzik Ödülleri’nin en iyi etkinliği seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir