Zorunlu trafik sigortası yaptırarak karşı tarafı, kasko yaptırarak kendi aracınızı korursunuz.

Kasko kapsamındaki araçların tamir ve bakım hizmetleri sadece konusunda uzman teknisyenleri tarafından ve tamamen orijinal yedek parça kullanılarak yapılacak.

Otomotiv sektöründeki gelişmelere paralel olarak trafikte varlığı artan araç sayısı, şehir içlerinde ulaşımı zorlaştıran yapılaşmalar, araba alımı konusunda oluşan hassasiyet derken günümüzdeki kaza sigortaları bilincine ulaşıldı. Araç sahipleri zorunlu olan mali sorumluluk sigortaları ile birlikte isteğe bağlı olarak yaptırılan kasko sigortalarını günü gününe yenilemeden kaçınmıyor.

Kaza ve hasar durumunda oluşabilecek tüm masrafları teminat altına alan kasko poliçeleri; çarpma çarpılma, çalınma, yangın, çizilme, lastik patlaması, sokak olaylarından gelebilecek her türlü riski teminat altına almakta. Araç sahibi kişilerin özen gösterdiği bu durum sürücünün kaza sonrası ödeyeceği tamirat masraflarından kurtulmasını sağlamakta.

Araç sigorta hesaplamalarını sizin için yaparak zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası fiyatları için en iyi tekliflere ve tüm anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen araç sigorta tekliflerine ulaşmak için tek bir form doldurmanız yeterli.