1 – 31 Aralık 2016 | Yeni Mazda’dan 4500 TL Takas Desteği Fırsatı

Yeni Mazda / Cuma, 25 Kasım 2016 / Published in Kampanyalar

1Yeni Mazda’dan yılın son çeyreğine özel tüm Mazda modelleri kasko desteğine sahip olurken, Mazda 3 ve CX-3 modelleri, anahtar teslim fiyatı üzerinden aşağıdaki şartlara göre “özel takas desteği”ne sahip olacak.

Araba satın almak istiyorsanız Yeni Mazda tam size göre bir kampanya hazırladı. Hayalinizdeki Mazda’ya sahip olmanın bir başka yolu ise aralık takas desteğidir. Kampanya 31/12/2016 tarihine kadar yetkili satıcılarımızda geçerlidir.


Bugünden geçerli olacak şekilde, 31 Aralık 2016 sonuna kadardır.

Üstün teknolojik özellikleri ve düşük yakıt tüketimi ile sınıfında rakipsiz olan Mazda 3 ve CX-3, şimdi mevcut aracınız için takas desteği, kredinizin Yeni Mazda bayilerinden çıkmadan hazır olduğu kişiselleştirilmiş Yeni Mazda Finans avantajları ve aracınızla yetkili ve eğitimli Mazda uzmanlarının ilgilendiği Yeni Mazda Kasko avantajlarıyla mutluluğun formülünü ayağınıza getiriyor.

Kampanya Aralık ayının sonuna kadar geçerli olup Yeni Mazda tarafından uzatılmadığı sürece sonlanacaktır.Mazda 3 ve CX-3 Modellerin iç ve dış tasarım görsellerini aşağıdaki derlemiş olduğumuz videoda bulabilirsiniz yada site menülerini kullanarak Yeni Mazda araç modelleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar ve araçlar hakkında detaylı bilgiler için en yakın Yeni Mazda bayisini ziyaret edebilir  yada satın alma talep formunu doldurarak güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.