Mazda Aksesuarlarında %20 İndirim Fırsatı

1606-zuzka-04-620x360Yeni Mazda müşterileri için birbirinden özel kampanyaları bir bir sıralıyor. Mazda Araç sahipleri için bir birinden özel aksesuarlar araç şıklığınızı ve konforunuzu tamamlamaya geliyor. Sizlerde Mazda araçlarınız içi ihtiyaç duyduğunuz aksesuarlardan birini satın almada %20’ lik bir indirim kuponu kazanma şansına sahip olabilir ve bu sayede akıllı bir alışverişe imza atabilirsiniz.

Aşağıda bulunan forma mail adresinizi yazmanız yeterlidir. İndirim kuponu mail adresinize hemen gönderilecektir. Bu özel indirimden faydalanabilmek için belirtilen tarihler içerisinde www.mazdabutik.com alışveriş yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız alışverişlerde, sepetim ve ödeme sayfasında promosyon kodu kısmana size gönderdiğimiz kodu yazıp onaylayarak %20 lik bir indirim anında uygulanmaktadır. Birbirinden özel Mazda Aksesuar seçenekleri ve tarzınıza uygun parçalar ile sizlerde yolların dikkat çeken kişisi haline gelebilirsiniz.

Kaçırılmayacak ve 31 kasıma kadar devam eden bu benzersiz fırsat sayesinde birbirinden zengin alternatif, çok özel renk seçenekleri ve pratik kullanım sunan özellikleri ile Mazda aksesuarlar sizleri %20 lik indirim fırsatı ile karşılıyor.