2 – 27 Mayıs 2017 | İlkbahar Servis Kampanyası

Yeni Mazda / Çarşamba, 03 Mayıs 2017 / Published in Kampanyalar


Yeni Mazda müşterileri için birbirinden özel kampanyaları bir bir sıralıyor. Yeni Mazda servisimizden hizmet alacak üç yaş ve altındaki araçlar için %20, üç yaş ve üstündeki araçlara %30, parça, işcilik ve aksesuarda indirimler kazanacaktır. Araç sahipleri için bir birinden özel aksesuarlar araç şıklığınızı ve konforunuzu tamamlamaya geliyor.  Tatile çıkmadan önce sizleri servisimize bekliyoruz.

Bu özel indirimden faydalanabilmek için belirtilen tarihler içerisinde www.mazdabutik.com alışveriş yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız alışverişlerde, sepetim ve ödeme sayfasında promosyon kodu kısmana size gönderdiğimiz kodu yazıp onaylayarak %20 lik bir indirim anında uygulanmaktadır. Birbirinden özel Mazda Aksesuar seçenekleri ve tarzınıza uygun parçalar ile sizlerde yolların dikkat çeken kişisi haline gelebilirsiniz. Aşağıda bulunan forma mail adresinizi yazmanız yeterlidir. İndirim kuponu mail adresinize hemen gönderilecektir.

Kaçırılmayacak ve 27 Mayısa kadar devam eden bu benzersiz fırsat sayesinde birbirinden zengin alternatif, çok özel renk seçenekleri ve pratik kullanım sunan özellikleri ile Mazda aksesuarlar sizleri %20 lik indirim fırsatı ile karşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 3 =