Biz Kimiz?

Yeni Mazda yeni bir otomobil almak isteyenlere ve Mazda sahiplerine yardım etmek için kurulmuş resmi bir kuruluştur.

Amacımız alışverişinizin hem öncesi hem de sonrasında ürünlerimize uygun finansman şartları, hızlı teslimat süreleri ve yüksek satış sonrası hizmet kalitesi sunmaktır.

Bizi neden tercih etmelisiniz?

Otomobile önem verdiğimiz kadar size, yani müşterilerimize de önem veriyoruz. Otomobilinizi bir Mazda Bayisinde servise sokmak, uygun fiyatlara profesyonel bir hizmet alacağınız anlamına gelir. Özel olarak sizin modeliniz için tasarlanan Mazda orijinal parçaları alabilirsiniz ve Mazda için özel olarak eğitilmiş teknisyenler tarafından takılır. Otomobiliniz için ise bu sürüş keyfi, güvenilirlik, güvenlik ve iyi bir yeniden satış değerini ifade eder.

Yeni Mazda'yı neden seçmeli?

Mazda, ürünlerinde yüksek yakıt ekonomisi, düşük CO2 emisyonları, yüksek ikinci el değeri yanında uygun finansman şartları, hızlı teslimat süreleri ve yüksek satış sonrası hizmet kalitesini deneyimleri ile sunar.

Güvenilirlik ve üretim kalitesi

Otomobillerimizin işçilikleriyle gurur duyuyoruz. Ayrıca otomobillerinin güvenilirliği ile ilgili yapılan bağımsız testlerde sergilediğimiz güçlü performans, araçlarımızın üretim kalitesinin kanıtıdır. Bu üretim kalitesi, bir Mazda filosuna sahip olmanın düşük maliyetinin ardındaki nedenlerden birini Yeni Mazda ile yönetmektir.

Gelişmiş Özellikler ve Güvenlik

Otomobillerimizin yüksek donanım özellikleri, özellikle ikinci el piyasasında gördükleri yüksek talebin bir başka nedenidir. Bir Mazda da donanım seviyesi, standart olarak yüksektir. Sınıfında lider güvenlik özellikleri ve sigorta maliyetlerinin uygun düzeylerde olması, otomobillerimizin rakiplerine göre daha az değer kaybettiği anlamına gelir. Yeni Mazda ile daha dürüst fiyatlamalarla geri dönüşler sağlanır

Cazip Görünüm ve Etkileyici Tasarımlar

Elbette diğer bir önemli husus da Mazdalarımızın şık tasarımının onlara ikinci el pazarında cazibe ve popülerlik kazandırması bir temel faktördür.

Uygun Fiyatlı, Esnek Finansman Seçenekleri

Mazda Yeni Otomotiv, Mazda sahibi olmak isteyenlere esnek finansman seçenekleriyle özel fırsatlar sunar. Bu sayede Mazda otomobillerini kullanmak ayrıcalığına ekonomik şartlarla sahip olmak mümkündür. Size sunabileceğimiz finansman seçeneklerine bir göz atın.

Satış Sonrası Hizmeti Önemsiyoruz

Satış sonrası hizmetlerimizin kalitesinden etkileneceksiniz. Sizi ve Mazdanızı daima önemsemeye özen gösteriyoruz.

Size özel Mazdalarınızı bulun.

BÜTÇENİZE UYGUN FİNANSMAN DESTEK

Deneme içeriktir. Buraya daha sonra yazı eklenerek düzenlenecek ve güncellenecektir.

UYGUN SİGORTA SEÇENEKLERİ

Deneme içeriktir. Buraya daha sonra yazı eklenerek düzenlenecek ve güncellenecektir.

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI DESTEK

Güven ve sadakat ile birlikte uzun yıllardır müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.