1 – 31 Kasım 2016 | Sonbahar Servis Kampanyası

Yeni Mazda / Pazartesi, 31 Ekim 2016 / Published in Kampanyalar

kis-indirimiYeni Mazda geleneksel “Kış Servis Kampanyası” özel fırsatlarla başladı. 1 – 31 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak servis kampanyasında, Mazda araç sahipleri çok özel fırsatlardan yararlanabilecekler. Kampanya kapsamında Yeni Mazda Servisine gelen tüm Mazda müşterileri %30 kadar varan indirimlerden faydalanacaklar.

Mazda kullanıcıları tarafından her yıl merakla beklenerek orjinal parça ve aksesuarlara yönelmeyi sağlayan sonbahar servis kampanyası başlamıştır. Binek ve ticari tüm araçlar kampanyaya dahildir. Yeni Mazda servis kampanyası ile Mazda araçlarını hızla Sonbahar’a hazırlamayı hedefliyor.

Satış sonrası servis hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen anlayışının yanında Mazda kullanıcı ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak adına gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Servis Sonbahar Kampanyası  yedek parça ve aksesuarlar olmak üzere tüm hizmetleri kapsıyor.

3 Yaşında Mazda araçları için % 20

3 Yaşını geçmiş Mazda araçlar için  %30

Bahar geldi ve tüm Mazda kullanıcıları Yeni Mazda servisinde 31 kasıma kadar arabalarını kışa hazırlamaları bekliyor. Mazda Butik’den yapacağınız Mazda Aksesuar alışverişlerinde %20 indirim kuponu kazanmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + seventeen =